2013 m. sausio 28 d., pirmadienis

Savaitgalis Romoje
Malonu nusileidus lėktuvu pajusti šilto oro gūsį ir aprėpti akimis žaliuojančias pinijas,palmes. Taigi taip mus pasitiko Roma sausio mėnesį. Pagrindinis mūsų kelionės tikslas-mėgavimasis tango,be abejo nepraleidžiant galimybės paklaidžioti senosiomis Romos gatvelėmis,pasėdėti prieš saulutę ant Ispanijos laiptų,įmesti monetą į Trevi fontanus,pabendrauti su čia gyvenančiais draugais,pasilepinti itališku maistu ir vynu jau pamėgtame restorane “AllaRampa”,kur ančiuviai tiesiog tirpsta burnoje.Antrą vakarą vakarieniavome svečiuose italų namuose,kur turėjome galimybę dar kartą įsitikinti,kad italai vyrai labai skaniai gamina ir yra tikri gurmanai.
Dabar apie milongas. Pasikliovėme savo vietinių draugų rekomendacijomis ir pirmą vakarą(ketvirtadienį) kartu su jais vykome į tokią uždarą milongą,į kurią galima pakliūti tik su pakvietimais ir užsiregistravus iš anksto.Tai daroma dėl dviejų priežasčių-dėl to ,kad nėra labai didelė šokio aikštelė ir dar dėl šokimo stiliaus-mėgstantys aukštai kilnoti kojas ten nepageidaujami. Milonga yra nereguliari,vyksta maždaug du kartus per mėnesį ir neturi savo specialaus pavadinimo,todėl vadinama pagal gatvės,kurioje vysta pavadinimą- Milonga dei Cerchi. Šokti šioje milongoje buvo didelis malonumas.
Penktadienio milonga - “Barrio tango”. Joje DJ-avau kartu su vaikinuku iš Neapolio ir jei ne įsipareigojimas DJ-auti ,ko gero būtume ieškoję kitos vietos pasišokimui.
Šeštadienį mūsų tango asorti vainikavo nuostabi milonga “Conventillo” –šokimo lygis labai aukštas,
organizatorė Barbara labai miela,muzika gera(ten beja irgi pakaitomis DJ-vame su pastoviu tos milongos DJ-jumi).Tikrai drąsiai rekomenduočiau draugams vykstantantiems į Romą pašokti.
Dar apie muziką-dauguma italų mėgsta melodingą,į lyriškumą muziką ir milongą praktiškai pradėti būtų galima nuo Fresedo.Ritmiškieji orkestrai jiems turėtų būt dozuojami labai saikingai.
Sekmadienį dar stengėmis pasilepinti paskutiniais šiltais saulės spinduliais ir jau popietę patogiu Shuttle autobusu iš Termini stoties nuvykome į aerouostą.

2 komentarai:

  1. Atsakymai
    1. Stebėtinai žemas šokimo lygis.Milonga vyksta iškart po pradinukų pamokos,tai gal kažkiek įtakoja..Beja girdėjome,kad kitoje vietoje vyksta nauja populiari milonga.

      Panaikinti